„Ślady” poprowadzą nas wieloma drogami

Ślady zbrodni

Nowatorskie rozwiązania spotykamy na każdym kroku. Innowacyjne i niekonwencjonalne pomysły wykorzystywane są także przez twórców cyfrowych, m.in. w serwisie YouTube.

Powiew twórczej świeżości będzie można poczuć na kanale „Ślady”. Całkiem nowy projekt podzielony będzie na trzy sekcje tematyczne. Autorzy zabiorą widzów do świata zagadkowych i intrygujących historii w ramach formatu „Ślady zbrodni”.

Prowadząca Olga Herring, znana już szerszemu gronu odbiorców podcasterka true crime, zaprezentuje zawiłe sprawy, w których prawda dotychczas nie ujrzała światła dziennego. Premierowy odcinek już 24 lutego, a zwiastun formatu możecie zobaczyć poniżej.

Kolejną ciekawą ścieżką obraną przez twórców kanału będą „Ślady smaku”, czyli wszystko to, co związane z kuchnią – zarówno z tą sprzed lat, jak i teraźniejszą. Kulinarna przygoda rozpocznie się 2 marca, a jej przewodnikiem będzie Adriana Marczewska.

Twórcy kanału będą prezentować także nowatorskie wyniki badań. Nie zabraknie treści, ukazujących innowacyjne rozwiązania, które w przyszłości będą mogły zmienić nasze życie na lepsze.

Prezentacja tego typu informacji od początku działalności bliska jest Fundacji Forum Inteligentnego Rozwoju. Promujemy i wspieramy innowatorów nie tylko ze świata nauki, ale także biznesu czy samorządu. Z niecierpliwością czekamy zatem na pierwsze filmy, a Was zapraszamy do śledzenia kanału „Ślady”.