Relacje

Forum Inteligentnego Rozwoju

 

Kongres Forum Inteligentnego Rozwoju to nie tylko miejsce inspirujących dyskusji i prelekcji, ale także doskonała okazja do analizy szans i zagrożeń dla polskiej branży biznesowej. W trakcie wydarzenia eksperci wskazują ne aspekty, które warto brać pod uwagę w kontekście rozwoju przedsiębiorstw. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie kierunki rozwoju może obrać biznes i rozwój technologii, koniecznie dołącz do nas podczas kolejnej edycji Forum!

Zobacz relacje z poprzednich edycji kongresu przyszłości FIR. To doskonała okazja, aby wnikliwie przyjrzeć się atmosferze oraz kluczowym momentom wydarzenia. 

Wideorelacja

 

Forum Inteligentnego Rozwoju 2024 w Gdańsku

9. Forum Inleigentnego Rozwoju – pierwsza z dwóch tegorocznych edycji, była naprawdę wyjątkowa!

Zobaczcie skrót wydarzenia, w filmie m.in. fragmenty paneli prezentacyjnych, debat czy uroczystej gali wręczenia nagród pionierom i innowatorom. W podsumowaniu nie zabrakło także wypowiedzi Liderów Inteligentnego Rozwoju oraz specjalnych gości, którzy zawitali na kongresie.

Wideorelacja

 

Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2023

W dniach 19-20 października 2023 roku Uniejów gościł blisko 500 innowatorów pracujących nad przełomowymi badaniami naukowymi, innowacjami technologicznymi i społecznymi, które mają szansę zmienić nasze życie na lepsze. Prelekcje, power speeche, networking, bogata strefa wystawiennicza i wieńcząca całe wydarzenie gala, na której uhonorowano innowatorów świata nauki, biznesu i przemysłu. Kolejne edycje organizowanego od 2016 r. Forum Inteligentnego Rozwoju planowane są co roku.

Kontakt

Fundacja Forum Inteligentnego Rozwoju

ul. Przemysłowa 13/1u
30-701 Kraków

 

KRS 0000940485

NIP 6793229277

REGON 52077138000000

kontakt@ffir.pl