Maciej Kurzajewski poprowadzi galę 9. FIR

27.03.2024 | Forum Inteligentnego Rozwoju

Maciej Kurzajewski

Stawiamy na różnorodność

9. edycja Forum Inteligentnego Rozwoju zbliża się wielkimi krokami. Wydarzenie, którego hasłem przewodnim będzie „Innowacje wychodzą z cienia. Sieciowanie dla dobrej przyszłości społeczeństwa” odbędzie się już 20 czerwca!

Agenda czerwcowej edycji obejmuje szeroki zakres tematyczny. Będziemy rozmawiać o tym co tu i teraz oraz spojrzymy w przyszłość – zarówno tą bliższą, jak i dalszą. Wszystko to w ramach debaty zatytułowanej Globalne problemy okiem wizjonerów oraz panelu „Liderzy Inteligentnego Rozwoju odpowiadają na potrzeby społeczeństwa”.

Maciej Kurzajewski

Maciej Kurzajewski – prowadzący, którego nie trzeba przedstawiać

Dziennikarz, dla Widzów Telewizji Polskiej relacjonuje największe wydarzenia sportowe, takie jak Igrzyska Olimpijskie czy piłkarskie czempionaty. W teleturnieju Giganci Historii szuka tęgich głów, a na YouTubie jest współautorem wideo podcastu ”Serio?”.

Podczas 9. edycji Forum Inteligentnego Rozwoju galę poprowadzi Maciej Kurzajewski, który wystąpi na scenie ze swoim Power Speechem mającym na celu przybliżyć umiejętności skutecznej prezentacji i przemawiania przed publicznością.

Promocja kluczem do sukcesu

Chcemy, by o czerwcowej edycji, która po raz pierwszy odbędzie się w formule uroczystego bankietu, dowiedziało się jak najwięcej osób. Stawiamy zatem na medialny charakter wydarzenia!

Uroczysta gala, w trakcie której po raz kolejny rozdane zostaną najbardziej prestiżowe nagrody dla wyjątkowych osób ze świata nauki, biznesu czy samorządu, będzie transmitowana przez największe media branżowe w Polsce – jednym z patronów medialnych kongresu został Forbes.

Zgłoś swoją chęć uczestnictwa już teraz, liczba miejsc ograniczona!

Poznaj Liderów Inteligentnego Rozwoju!

Zachęcamy do zapoznania się z kolejnymi sylwetkami innowatorów i pionierów, których działalność zaprezentujemy na łamach naszej autorskiej sekcji tematycznej „Nauka i Biznes” w magazynie Forbes – premiera w czwartek 28 marca.