Kolejne Edycje Kongresu

Kolejne edycje Kongresu

Wyjątkowy kongres liderów nauki, biznesu i samorządu

Wraz z zakończeniem 8. edycji Forum Inteligentnego Rozwoju rozpoczęliśmy przygotowania do kolejnej odsłony kongresu, zrzeszającego wybitnych przedstawicieli ze świata nauki, biznesu czy samorządu.

Ten rok będzie dla nas wyjątkowy – forum zorganizujemy bowiem aż dwukrotnie. 9. odsłona wydarzenia odbędzie się 20 czerwca, natomiast jubileuszowa, 10. edycja w dniach 21-22 listopada.

Po raz kolejny stworzymy platformę do dyskusji i wymiany doświadczeń. Nagrodzimy także tych, którzy swoimi badaniami i codzienną działalnością przyczynili się do wprowadzenia nowatorskich, innowacyjnych rozwiązań, których namacalne efekty możemy doświadczać na co dzień.

Kapituła, w której skład wchodzą znamienite osobistości, systematycznie analizuje napływające nominacje do poszczególnych nagród. Stale poszerzamy także grono naszych partnerów. Jeśli jesteś autorem lub współautorem innowacyjnego rozwiązania lub chcesz wspierać organizację forum skontaktuj się z nami – inteligentny rozwój zasługuje na promocję!

Lider Inteligentnego Rozwoju

Jeśli jesteś Liderem Inteligentnego Rozwoju i chcesz spopularyzować swoje dokonania, zgłoś swoją kandydaturę do prestiżowej nagrody Lider Inteligentnego Rozwoju. Wystarczy, że opowiesz o swojej działalności, wypełnisz ankietę weryfikacyjną, którą znajdziesz na stronie Forum Inteligentnego Rozwoju i prześlesz ją do nas na ankiety@ircentrum.pl.

Dwie edycje w 2024 roku

Edycja 9. to wydarzenie medialne poświęcone w dużej mierze osiągnięciom Liderów Inteligentnego Rozwoju, a 10. jubileuszowa edycja kongresu to postawienie na merytorykę przeplatającą się z relaksem i integracją. Gwarantujemy, że zarówno 9. jak i 10. edycja pozytywnie Was zaskoczą, a każdy z Was znajdzie coś dla siebie!

Dwie edycje Forum Inteligentnego Rozwoju 2024 >