Naukowcy Przyszłości i Liderzy Inteligentnego Rozwoju w Forbesie

Forbes

Promujemy i wspieramy innowacje! 

Już niedługo na łamach najbardziej prestiżowego magazynu biznesowego Forbes pojawi się specjalny dział poświęcony tematyce nauki i biznesu. Sekcja „Rzecz o Innowacjach„, współtworzona przez naszych redaktorów, będzie stanowiła doskonałą platformę do promocji nowatorskich rozwiązań oraz przedstawienia dokonań naukowych i biznesowych.

To właśnie tutaj znajdą się nominowani i Laureaci 9. edycji Nagród Forum Inteligentnego Rozwoju 2024 – Lider Inteligentnego Rozwoju czy Naukowiec Przyszłości.

Dzięki nam, na łamach sekcji „Rzecz o Innowacjach” będzie możliwość prezentacji swoich osiągnięć, bowiem posiadamy wyłączność do publikacji w tym dziale.

Publikacja w magazynie Forbes może otworzyć nowe możliwości zawodowe i biznesowe, a także przyczynić się do wzmocnienia współpracy między innowatorami z sektora biznesu i nauki. Treści w dziale będą wzbogacone komentarzami i opiniami ekspertów, co dodatkowo podniesie wartość prezentowanych informacji.

Jest to doskonała okazja dla każdego, do przedstawienia swojej sylwetki oraz pochwalenia się dotychczasowymi osiągnięciami. Dodatkowo, publikacja na kartach „Nauka i Biznes” może przyczynić się do zwiększenia rozpoznawalności oraz prestiżu w branży.

Jeśli chcesz podzielić się swoją historią, ciekawymi informacjami czy wartościowymi badaniami, zgłoś się do nas do 1 marca. To idealna szansa, by pokazać światu swoje innowacyjne pomysły i wziąć udział w procesie nominacji Laureatów Nagród FIR.

Nie czekaj – zgłoś się już teraz, by zaistnieć na łamach magazynu Forbes! Zapraszamy.